Kwiaciarnia
Załęska

Harmonogram zajęć stałych w sezonie kulturalnym 2017/2018

 

Poniedziałek
Taniec, zajęcia taneczne dla Pań z elementami aerobiku - Małgorzata Wójcik
17:00 - 17:40 - dzieci 5-7 lat
17:50 - 18:50 - dzieci 8-14 lat
19:00 - 20:00 - zajęcia taneczne dla pań

Nauka gry na instrumentach (klawiszowe) - Michał Waśkiewicz
15:30 - 19:00 - dzieci, młodzież, dorośli

Szkoła w Załuziu - Koło wokalne - Michał Waśkiewicz
19:15 - 20:15

Nauka gry na instrumentach (dęte) - Tomasz Grześkowicz
17:00 - 19:00 - dzieci, młodzież, dorośli

J. angielski Early Stage
12:00 - 17:40

Język niemiecki - Hanna Żebrowska
18:05 - 19:05

Art.- deco - Iwona Murzyn
15:00 - 16:00 - dzieci 6 – 9 lat


Wtorek
Plastyka - Edyta Bury
15:30 - 16:30 – dzieci 3-6 lat (grupa I)
16:30 - 17:30 – dzieci 7-14 lat (grupa II)

Teatr „Qlturalnie proszę” - Anna Skrzecz
15:00 - 16:00 - szkoła podstawowa
Angielski dla dorosłych - Paulina Chrzanowska
18:20 - 19:20
19:30 - 20:30
GRUPA WSPARCIA
16:00 – 19:00
J. angielski Early Stage
13:00 - 14:30
14:40 - 15:30
15:40 - 17:10
17:20 - 19:00
Zespoły muzyczne
18:00 - 21:00

Środa
GRUPY ZABAWOWE - Iwona Murzyn
11:00 - 12:30

Teatr „Qlturalnie proszę” - Anna Skrzecz
15:30 - 17:30 - gimnazjum

Nauka gry na gitarze - Jarosław Ptak
13:30 - 20:00 - dzieci, młodzież, dorośli

J. angielski Early Stage
13:00 - 18:40


Czwartek
Podstawy obsługi komputera (dla dorosłych) - Marzena Cachel
13:45 - 14:45

Taniec, zajęcia taneczne dla Pań z elementami aerobiku - Małgorzata Wójcik
17:00 - 17:40 - dzieci 5-7 lat
17:50 - 18:50 - dzieci 8-14 lat
19:00 - 20:00 - zajęcia taneczne dla pań

Nauka gry na instrumentach (klawiszowe) - Michał Waśkiewicz
15:30 - 17:00 - dzieci, młodzież, dorośli
17:30 - 18:30 - dzieci, młodzież, dorośli

Koło Wokalne z Elementami Rytmiki - Michał Waśkiewicz
17:00 - 17:30 - dzieci 6-8 lat

J. angielski Early Stage
13:00 - 14:30
14:40 - 15:30
15:40 - 17:10
17:20 - 19:00
Zespoły muzyczne
19:00 - 21:00
MALI ODKRYWCY - Agnieszka Kluczek
13:30 - 14:30 - dzieci 7-9 lat
14:50 - 15:50 - dzieci 4-6 lat

Piątek

Zespół Muzyczny - Tomasz Grześkowicz
18:00 - 20:00

Nauka gry na instrumentach (dęte) - Tomasz Grześkowicz
17:00 - 18:00 - dzieci, młodzież, dorośli

Język niemiecki - Hanna Żebrowska
16:00 - 19:00


Sobota (co druga od 7 października)
Robotyka
10:00 - 13:30

UWAGA! Harmonogram może ulec zmianie.

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Szukaj