Załęski
Tynk

Grupy Zabawowe to zajęcia dla rodziców/opiekunów i dzieci, które są prowadzone przez Animatorkę. Są to zajęcia wspomagające rozwój dzieci, które zakładają systematyczne spotkania. Uczestnicy dowiedzą się jak pomagać dzieciom w rozwoju poprzez wspólną zabawę i ćwiczenia. Rodzice wspólnie opracują harmonogram, plan działania oraz program pracy z dziećmi.

Korzyści dla dziecka - rozwój intelektualny i emocjonalny, lepsza adaptacja w przedszkolu, zabawy i praca w grupie, poznanie nowych słów, nauka przez obserwację i naśladowanie, rozwijanie samodzielności.
Korzyści dla opiekuna/rodzica - miło spędzony czas, poznanie nowych zabaw z dzieckiem, poznanie potrzeb dziecka, wyjście z domu, wymiana doświadczeń z innymi rodzicami, obserwacja etapów rozwoju dzieci w różnym wieku, nauka jak mówić, żeby dziecko nas słuchało.

Zapraszam w środy o godz. 11:00

Iwona Murzyn

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Szukaj

Migawki

KINO

Koncerty filharmonii 2017/2018

Operalia Ostrołęckie

Zajęcia wakacyjne

Więcej…

Dni Różana 2017

Zapraszamy firmy do składania ofert obsługi towarzyszącej podczas DNI RÓŻANA. Impreza odbędzie się 15-16.07.2017 r. na pl. Obrońców Różana (rynek miejski).
Oferty należy składać do 03.07.2017 r. osobiście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

GOUK w Różanie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w solowym konkursie wokalnym Śpiewanie w Różanie III, który odbędzie się 15 lipca z okazji Dni Różana 2017.
Jeśli kochasz muzykę i lubisz śpiewać, chcesz zaprezentować się szerszej publiczności, a może chciałbyś rozgrzać publiczność przed główną gwiazdą nadchodzących Dni Różana?
Podziel się z nami swoimi muzycznymi fascynacjami i zostań jedną z Gwiazd.
Zgłoś się do nas, zaśpiewaj, wygraj atrakcyjną nagrodę i przeżyj niezapomnianą muzyczną przygodę.

 

Więcej…