Załęski
Zoologiczny

Zajęcia przybliżające podstawy obsługi komputera (pisania, odtwarzania multimediów, podstawy obsługi programów i in.), korzystania z Internetu (obsługa przeglądarek, poczty elektronicznej, wyszukiwanie informacji i in.), kształtowania umiejętności posługiwania się komputerem w zakresie podstawowym, zdobywania umiejętności zastosowania komputera w nauce, zabawie, realizacji własnych pomysłów i rozwijaniu zainteresowań. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów. Istnieje możliwość pracy na swoim laptopie. Program zajęć będzie dostosowany do umiejętności oraz oczekiwań uczestników.

Zapraszamy dorosłych w czwartki w godz. 13:45 - 14:45

Marzena Cachel

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Szukaj

Migawki

KINO

Koncerty filharmonii 2017/2018

Operalia Ostrołęckie

Zajęcia wakacyjne

Więcej…

Dni Różana 2017

Zapraszamy firmy do składania ofert obsługi towarzyszącej podczas DNI RÓŻANA. Impreza odbędzie się 15-16.07.2017 r. na pl. Obrońców Różana (rynek miejski).
Oferty należy składać do 03.07.2017 r. osobiście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

GOUK w Różanie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w solowym konkursie wokalnym Śpiewanie w Różanie III, który odbędzie się 15 lipca z okazji Dni Różana 2017.
Jeśli kochasz muzykę i lubisz śpiewać, chcesz zaprezentować się szerszej publiczności, a może chciałbyś rozgrzać publiczność przed główną gwiazdą nadchodzących Dni Różana?
Podziel się z nami swoimi muzycznymi fascynacjami i zostań jedną z Gwiazd.
Zgłoś się do nas, zaśpiewaj, wygraj atrakcyjną nagrodę i przeżyj niezapomnianą muzyczną przygodę.

 

Więcej…