Kwiaciarnia
Calvados
GS

15 Finał

14 stycznia na ulicach Różana wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Publicznego Gimnazjum, Publicznej Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół zbierali do puszek pieniądze na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach. Zbiórka trwała od godziny 730 do 2100. Mimo brzydkiej pogody różaniacy nie szczędzili serca ani pieniędzy dla potrzebujących dzieci. O godzinie 2000 spotkaliśmy się z mieszkańcami na Placu Obrońców Różana i zapaliliśmy serce dobroci (z zimnych ogni). Wystrzeliliśmy również „Światełko do nieba”, które było widoczne nawet poza granicami miasta. Nad bezpieczeństwem czuwała Policja i Straż Pożarna. O 2030 w Domu Kultury odbyła się licytacja gadżetów od Jurka Owsiaka, którą poprowadził dyrektor GOUK - u Janusz Chojnowski. Licytowane przedmioty zostały sprzedane za 290 zł. Na koniec imprezy został wyświetlony dla wszystkich zebranych film. Podczas całej akcji zebraliśmy 2.885,68 zł, 200 koron czeskich;12,30 euro;1,81 litas; 25 kopiejek ukraińskich. Wszystkim wolontariuszom, ludziom dobrej woli, którzy pomogli w zorganizowaniu zbiórki, pragnę serdecznie podziękować. Mam nadzieję, że nie zabraknie Różana za rok na mapie WOŚP. Wszystkich chętnych do współpracy, z ciekawymi pomysłami zapraszam już we wrześniu. Sztab WOŚP: Małgorzata Załęska, Małgorzata Sławińska, Katarzyna Rybacka, Jolanta Drwęcka i Ewa Chojnowska.

Szef sztabu WOŚP w Różanie
Jolanta Kruszewska

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Szukaj

Migawki

Konkurs

WYNIKI KONKURSU "MOJA FANTAZJA - NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA"
Kochani, 3 grudnia zakończył się termin nadsyłania prac do konkursu organizowanego przez GOUK w Różanie. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe. Wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie są niesamowite. Autorzy prac niewątpliwie włożyli w nie dużo serca i talentu, co utrudniało wyłonienie tej najlepszej. Jury powołane przez organizatora ostatecznie zdecydowało o wynikach konkursu.

Kategoria wiekowa: Przedszkole - klasa III Szkoły Podstawowej.
1. Nikola Woźniak
2. Julia Wilczewska
3. Alicja Sielska

Kategoria wiekowa: Klasy IV-VIII Szkoły Podstawowej.
1. Vanessa Myślak
2. Kalina Bereszczyńska
3. Kacper Sośnicki

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Wszyscy zasłużyli na nagrody :), po które można zgłaszać się od 7 grudnia do GOUK w Różanie. Im szybciej, tym lepiej ;) Poniżej zdjęcia prac konkursowych. Wesołych świąt!
Więcej…

Konkurs plastyczny

WYNIKI KONKURSU - Twój wymarzony Dom Kultury

GOUK w Różanie dziękuje serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu za udział i nadesłane prace.

Oficjalne wyniki za największą liczbę zebranych lajków pod swoją pracą:
I miejsce - Natalka z wynikiem 229 (nadesłane przez Ewelina Stryjewska)
II miejsce - Gabrysia z wynikiem 222 (nadesłane przez Agnieszka Napiórkowska)
III miejsce - Amelia z wynikiem 125 (nadesłane przez Żaneta Kopera).

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy od 18 maja po odbiór nagrody niespodzianki. Dla pozostałych uczestników przewidzieliśmy nagrody pocieszenia do odebrania w Gouk.

Koncert Filharmonii Narodowej

Filharm 10

KONCERT ODWOŁANY

Więcej…

Kino

kino pazdziernik

5 Królowej Bony

5 BONY net